KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13581020

nr 1358 1020

BECK & JUNG

, Sverige

Blandteknik, BECK & JUNG, Sverige. Sverige. Sverige, Holger Bäckström (1939-1997) och Bo Ljungberg (1939-2007). Sverige. Grafik / collage, Signerad, numrerad 9/50, daterad 1976. Motivet: 48x48 cm

Kondition: plastglas med skador

Holger Bäckström (1939-1997) och Bo Ljungberg (1939-2007)

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 2 november 2020
kl 20:55:26

BECK & JUNG

Läs mer om BECK & JUNG